top of page

Destinasyon

İrels Travel olarak, Tüm Destinasyonlarda, Travel-Tour-Hotel Hizmetleri Sağlıyoruz... Güçlü İş Ortaklarımız ve Kurumsal Bir Firma olmamızın avantajıyla, 15 Yıllık Üstün Deneyimlerimiz ile Sizlere Tüm destinasyonlarda en üst kalitede ve Deneyimli Ekibimiz ile Hizmet veriyoruz...

Kuşadası

Tarihi M.Ö 3000 yıllarına kadar dayanan Kuşadası, ilk çağlardan beri çok farklı medeniyetleri bünyesinde barındırmış, Türkiye’nin en önemli kıyı ve kültür turizm merkezlerinden biri konumundadır.

Gökyüzünün mavisini Ege Denizi'yle buluştuğu, muhteşem gün batımlarının izlendiği denizi, güneşi, kumu, mavi bayraklı plajları, tarihi, kültürü, milli parkı, özellikle Efes Antik Kenti’ne yakınlığı nedeni ile önemli limanı, marinası, termal tesisleri, yöresel yemekleri ile her türlü turizm çeşidini ve aktivitelerini bünyesinde barındırıyor.

Güne keyifli ve sağlıklı bir ege kahvaltısı ile başlayıp hemen ardından adayı yürüyerek kolaylıkla dolaşmaya başlayabilirsiniz. Kaleiçi’ni ziyaret edebilir, otantik ve sevimli dar sokaklarındaki dükkanlarında alışveriş yapabilirsiniz. Devamında Güvercinada’ya doğru yol alabilir, en tepeye çıkarak fotoğraf çekebilirsiniz. Daha sonrasında eğer isterseniz de günübirlik tekne turlarına katılarak eşsiz koylarından denize girebilirsiniz. Sahil boyunda, marinada kısacası kentin dört bir yanında bulunan hoş mekanlarda yemeğinizi yer, içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz. Sahillerinde izleyeceğiniz gün batımının ardından, dilerseniz canlı müzik yapan mekanlarda eğlence dolu gecelere adım atabilirsiniz.

Daha Detaylı Bilgi için Tıklayınız...

goturkey.png
Antalya

Antalya; deniz, güneş tarih ve doğanın uyum içinde bütünleştiği bir şehirdir. Antik kentler, deniz, güneş, kumsal, orman; hepsi bu bütünlüğün parçalarıdır. Mustafa Kemal Atatürk, Antalya’yı “Hiç şüphesiz Antalya dünyanın en güzel yeridir.” cümlesiyle betimler.

Antalya, dünyanın en fazla ziyaret edilen şehirlerinden biri ve bunun tabii ki onlarca nedeni var. Akdeniz kıyısında batıdan doğuya uzanan 640 kilometrelik sahil şeridi, kıyıya paralel olarak şehri saran Toros Dağları ile deniz, kum ve güneş seven de doğa içinde kaybolmak isteyenler de tarih meraklıları da Antalya’da onlarca seçenek bulabilir.

Şehrin en batısında, Teke Yarımadası üzerinde, Antik Lykia Medeniyeti’nin en önemli şehirlerinden Patara Antik Kenti vardır. Doğuya ilerledikçe Demre’nin koylarında doğayı, her köşe başında antik medeniyetlerin izlerini bulabilirsiniz. Kaş, dünyanın sayılı dalış merkezlerinden biridir. Kemer birçok lüks resort otele ve görkemli Tahtalı Dağı’na ev sahipliği yapar. Antalya şehrinin merkezini oluşturan Kaleiçi, Doğu Akdeniz’in en önemli Orta Çağ limanlarından birisi olan antik Attaelia şehrini,  Selçukluların izlerini, doğa harikası falezleri bir araya getirir. Aziz Paul’un önemli duraklarından, Pamfilya medeniyetinin önemli liman şehri Perge Antik Kenti, görkemli yapılarıyla etkileyici bir tarih merkezidir. Belek, özel tasarım sahalarıyla dünyanın önemli golf merkezlerinden biridir.  Dünya standartlarından hizmetleri, doğası ve imkanlarıyla en üst sınıf resort oteller de Belek bölgesindedir. Antalya’yı görerek, duyarak, tadarak, hissederek ve dinleyerek keşfedin!

Daha Detaylı Bilgi için Tıklayınız...

Denizli - Pamukkale

Ege, İç Anadolu ve Akdeniz Bölgelerinin birleştiği noktada, Anadolu’nun önemli kavşak noktasında bulunan Denizli,  hem coğrafi konumu hem de doğal güzellikleri ile tarih boyunca birçok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Hitit, Frig, Lidya, Roma ve Bizans gibi birçok medeniyetin izlerini görebileceğiniz Denizli, UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan Hierapolis Antik Kenti ile tüm dünyada tanınmaktadır. Lykos Vadisi’nin verimli toprakları üzerinde yer alan Denizli tarihi, arkeolojik, kültürel ve doğal güzellikleri yönünden zengin bir potansiyele sahiptir. Anadolu Yarımadası’nın güneybatısında, Ege Bölgesi’nin güneydoğusunda yer alan Denizli şehri, Antik dönemde haberleşme ve ticaret merkezi konumu nedeniyle çok sayıda uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Doğal ve kültürel miras değeri ile UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan Hierapolis Antik Kenti’nin de dahil olduğu, Colossae, Tripolis, Laodikeia, Herakleia, Attuda gibi birçok önemli antik kenti barındırmaktadır. Kutsal Hac Yolu olarak bilinen İzmir-Efes yolunun sonunda yer alması, İncil’de adı geçen Yedi Kilise’den biri olan Laodikeia Kilisesi’ne ev sahipliği yapması, fetih ve kervan yollarının üzerinde bulunması Denizli’ye ayrı bir önem kazandırmaktadır. Antik dönemin önemli yerleşim bölgesi olan Lykos (Çürüksu) Vadisi içinde yer alan Denizli, beyaz ve kırmızı renkli travertenleri, şifalı termal suları, zengin fauna ve florası, yemyeşil doğası, eko turizm olanakları, zengin mutfak kültürü, özgün el sanatları ile Ege Bölgesi’nin önemli bir cazibe merkezi olarak ilgi görmektedir.

Daha Detaylı Bilgi için Tıklayınız...

bottom of page